Skip links

Hakkımızda

- Hakkımızda

TrendLifeGold

1993 yılında kurulan DEKA Plastik Ambalaj Çözümleri, kuruluşundan bu yana kendisini konumlandırdığı yer; ambalaj ürünlerinin imalatında sektöre yön veren bir şirket olmaktır. Bu nedenle, ambalaj ve plastik alanında yola çıkıldığı ilk günden beri sürekli olarak mevcut durumun daha fazla üstüne çıkılması hedeflenmekte ve üretim hacmi genişletilmektedir.

Bugün İstanbul Doğu Sanayı Sitesinde 6 BÜYÜK TESİSİ ile TOPLAM 7.000m2 alanda, yıllık 7.500 TON üretim kapasitesine sahip, yüksek teknolojili makine parkuru ile kesintisiz bir şekilde plastik ambalaj sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

DEKA Plastik Ambalaj Çözümleri olarak yürütülen kalite yönetimi uygulamaları, AR-GE çalışmaları ve katkıda bulunulan üretim teknolojisi ışığında, taze meyve ve sebzelerin depolama ömrünü uzatmak için TrendLife Modifiye Atmosfer Paketleme Çözümleri ve IMAP Crystal Modifiye Atmosfer Paketleme (MAP) çözümlerini geliştirilmiştir. TrendLife Modifiye Atmosfer Paketleme Çözümleri ve IMAP Crystal (MAP) sayesinde, dünyanın bir çok taze meyve ve sebze üreticileri, ürünlerini tazeliğinden emin bir şekilde güvenle müşterilerine ulaştırmaktadırlar. TrendLife Modifiye Atmosfer Paketleme Çözümleri ve IMAP Crystal üretimleri; şirketimizce sahip olunan çevre bilinci ve doğa hassasiyetiyle ve geri dönüşüm kuralları temel alınarak gerçekleştirilmekte, sağlığa zararlı olmayan maddelerle son teknoloji kullanılarak elverişli ürünler ortaya konulmaktadır.

- Hakkımızda

Şirket Politikamız

Plastik ve ambalaj sektöründe 1991 yılından beri faaliyet göstermekte olan DEKA Plastik Ambalaj Çözümler, alanında öncü olma hedefiyle üretim çalışmalarına başladığı ilk günden bu yana kendini geliştirerek yurtiçi ve yurtdışı ticaretini gerçekleştirmektedir.

İstihdama ve ülke ekonomisine katkıda bulunan ve her daim daha iyisini hedefleyen şirketimizin politika anlayışları tamamıyla çağın gerekliliklerine dayanmaktadır. Bu kapsamda şirket olarak benimsediğimiz politikalarımız şunlardır:

  • Doğa dostu üretim gerçekleştirerek doğada çözünebilen ürünler ortaya koymak ve böylelikle çevre kirliliğine karşı önlem alarak ihtiyaçları karşılamak,
  • Üretim faaliyetlerinin tamamını tüketicilerin arzına göre planlamak ve müşteri taleplerine göre ürün geliştirmeleri yapmak,
  • Üretimde birinci sınıf malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini zirvede tutmak ve kusursuz ürünler ortaya koymak,
  • Üretimde kullanılan teknolojiyi sürekli olarak geliştirmek ve var olan teknolojinin üzerine katkı sağlayarak fark yaratmak,
  • Müşteri memnuniyetinin daimi olarak sağlanması amacıyla kaliteli ve hızlı üretimi gerçekleştirmek, teslimatın hızlılığını sağlamak,
  • Satış sonrası hizmet ile de kalite yönetimi kapsamında faaliyetler gerçekleştirmek,
  • Üretimde sağlamlığın, kalitenin ve geri dönüşümün sağlanması amacıyla birinci sınıf ham maddeler kullanmak,
  • Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek içinde yaşadığımız çevreye pozitif etki etmek,
  • Personel eğitimleri ile sürekli gelişimi sağlamak ve bunu üretimden satışa; şirketin tüm faaliyetlerinde geçerli kılmak,
  • Yurtiçi ve yurtdışı ticaret faaliyetlerinde yasalar çerçevesinde faaliyet göstermek ve üretim ile ticarette devamlılığı sağlamaktır.

- Kurumsal

Kalite Belgelerimiz

Tecrübeli kişilerden oluşturmuş olduğumuz kadromuz ve son teknolojileri içeren modern makinelerimiz ile kaliteli bir üretim sunmaya çalışmaktayız. Fabrikamızda kullanılmış plastik ürünler işlenerek geri dönüşüm ile yeniden kullanılabilir plastik hammaddelere dönüştürülmektedir. 

Ürün kalitesini artırabilmek için yenilikçi fikirleri benimseyerek hizmet kalitemizi sürekli arttırabilmek hedefindeyiz. Üretimini üstlendiğimiz tüm ürünlerde ISO 9001 ve 22000 Kalite Yönetim Standartlarına uygun bir süreç yürütmekteyiz. Sürekli olarak şirket içinde yapmış olduğumuz denetlemelerle ise, personellerimizin daha iyi hizmet verebilmelerini amaçlamaktayız. 

Üretim sisteminde her süreci kontrol ederek işimizde en iyi sonuçları alabilmeyi hedeflerken, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarabilmek ise benimsediğimiz en önemli hizmetimizdir.

Bunun yanı sıra sürekli yeniliklere açık, kaliteli bir hizmet sunmaktan hiç vazgeçmeden, daima eğitim olanaklarıyla üretime ve hizmet vermeye devam etmekteyiz.